Кейтерінг

Ви бажаєте чогось незвичного та індивідуального, прагнете підкреслити виключність події і справити неповторне враження на гостей?

Тоді зверніть увагу на нашу досконалу послугу – кейтерінг.

Чому досконалу? Бо про все – від першого келиха вина до останнього, дбайливо доставленого додому гостя – потурбуємося ми.

Ми пропонуємо вибір і узгодження місця проведення вашої урочистої події, допоможемо визначитися з меню (банкет, фуршет, пікнік, шведський стіл, кава-брейк та інше), надамо необхідні меблі і додаткове обладнання, задекоруємо свято відповідно до місця та події (повітряні кульки, флористика, банери).

Ваші гості не нудьгуватимуть, адже ми обіцяємо професійний творчий підхід у проведенні свята: веселий ведучий, захопливий сценарій, професійний звук і світло, послуги з виготовлення поліграфічної та сувенірної продукції (запрошення, програмки, корпоративні сувеніри), цікава розважальна програма (артисти, клоуни тощо).

І головне – наш шеф-кухар стверджує: «смачний» кейтерінг завжди краще, ніж просто привітне та швидке обслуговування. І ми віримо кулінару-чарівнику, адже маємо вже не одну сотню подяк за «найсмачніше обслуговування».